A 8 HETES VÉRCUKORDIÉTA

-10%
ÚJ
A 8 HETES VÉRCUKORDIÉTA

Szerző: Dr. Michael Mosley

Gabo Kiadó, 2025

A hatályos jogszabályok alapján erre a könyvre a megjelenésétől számított 1 évig maximum 10% árengedmény adható.
4 380 Ft 

Az áthúzott ár a jelenleg érvényes ár alkalmazását megelőző 30 nap legalacsonyabb eladási ára.

3 940 Ft
Kezdete: 2025.04.08   A készlet erejéig!
Kedvencekhez
Nyomtat
Összehasonlítás
Részletek
Ajánlatunk Önnek!
Adatok
Vélemények
Részletek

Dr. Michael Mosley, az 5:2 módszer, illetve a Böjtdiéta című bestseller szerzője egészen új módon közelít korunk egyik legnagyobb csendes járványához – a magas vércukorszinthez.

A ma fogyasztott ételek magas cukortartalmúak, a bennük lévő szénhidrátok könnyen felszívódnak, így nemcsak hízlalnak, hanem jelentősen növelik a 2-es típusú cukorbetegség, az agyvérzés, a demencia, a rák vagy az életen át tartó gyógyszerszedés kockázatát.

Az Egyesült Királyságban a felnőttek több mint harmadának magas a vércukorszintje, és a legtöbben nem is tudnak róla. Ebben az időszerű írásban dr. Mosley elmagyarázza, miért halmozunk fel veszélyes hasi zsírt, és megmutatja, hogyan adjuk le gyorsan. Néhány elterjedt hiedelmet is lerombol, például azt, hogy a fokozatos fogyás mindig jobb, mint a gyors, vagy azt, hogy aki gyorsan fogy le, elkerülhetetlenül visszahízik. Ez a könyv nem csak azoknak szól, akik a legnagyobb kockázatnak vannak kitéve, hanem mindenkinek, aki küszködik a súlyával vagy a vércukorszintjével, és újra kézbe akarja venni az egészségét.

 

A kötet adatai:

Kötés: puhatáblás

Megjelenés éve: 2025

Terjedelem: 255 oldal

Ajánlatunk Önnek!
Adatok
ISBN
9789635668502
Kiadó
Gabo Kiadó
Termék státusza
ÚJ    
Vélemények
shopmania.hu aprohirdetesingyen.hu arumagazin.hu vatera.hu simplepay_hu